Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

КП «Бродиводоканал» інформує про проведення ремонтних робіт

10 квітня 2024 року з 11:00 до 14:00 буде знижено тиск води у водопровідній мережі.
09.04.2024

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання

КП "Бродиводоканал" інформує про припинення водопостачання

У зв’язку із проведенням ремонтних робіт на водопровідній мережі 01 серпня 2023 року з 09:00 год буде припинено водопостачання за адресами: пл. Ринок, 1, 34, 35, 35 А, 39, 41 м.Броди.
31.07.2023

ЗМІНИ ДО ПОСТАНОВИ ПРО ПОВІРКУ ЛІЧИЛЬНИКА

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено до